Przyjaciel
Pudel

Centrum
Edukacyjno-Usługowe

Nasze Centrum stworzone zostało z miłości do dzieci i pasji do psów.

To miejsce, w którym każde dziecko zostanie przywitane merdającym ogonem, a każdy odwiedzający nas pies zmieni swój wizerunek. Opole to miasto, w którym Przyjaciel Pudel Centrum postawiło swój pierwszy, odważny krok. Głównym naszym działaniem jest dogoterapia. Gospodarzami naszego Opolskiego Centrum Dogoterapii są piękne pudle: Sojer, Bravo, Krzysiu, Narnia i Dżejkob. Nasz team usupełnia uroczy pudelek miniaturka Liczi. 

Pudle to zadbane psiaki wystawowe

więc by zawsze lśniły czystością, mają w tutaj swój własny Salon Pielęgnacji Psów.

Pudel Salon

Do salonu stale zaglądają czworonożni koledzy i koleżanki z nadzieją, że będą tak puchate jak nasze pudle. I to się udaje! Wszystkie psy po wyjściu z naszego salonu są eleganckie i szykowne. Następnie każdy z tych piękności pozuje do pamiątkowego zdjęcie w Atelier Fotografii, samodzielnie lub ze swoim panem. Zdjęcie trafia na biurko, by przypominało o następnej wizycie w Przyjaciel Pudel Centrum. 

Już po zabiegach w salonie, w oczekiwaniu na powrót do swojego domu, gdzie na pewno czeka jakaś pyszna nagroda… 🙂

Referencje

Opinie naszych klientów

Uczniowie Naszej Szkoły, poznają zachowania psów, pokonują bariery w spontanicznej zabawie z Dżejkobem. Pani Agnieszka  swoją wiedzą pedagogiczną wraz z pudlami wspaniale realizuje program budowania empatii i wrażliwości wśród naszych ucznów.

Małgorzata Jendrysik
Dyrektor NSZ Nasza Szkoła

Dziecie z Naszego Przedszkola uwielbiają zabawy z pudlami z Centrum Dogoterapii. Spontaniczne gry, konkursy z Sojerem i Narnią budują pewność siebie dzieci, wpływają na rozwój kreatywności, uczą wspólpracy w grupie.

Katarzyna Bryłka
Dyrektor – Nasze Przedszkole

Aenean sed nibh a magna posuere tempor faucibus pellentesque in aliquet congue tempor conguenim.

Francesca Oliver