Pielęgnacja

GROOMING

Salon Pielęgnacji Psów

Zabiegi zapewniające dobrą i zdrową kondycję psów

fota-grooming-5

Pielęgnacja

Przyjaciel Pudel Salon świadczy usługi pielęgnacyjne i groomingu dla małych i średnich psów. Salon zajmuje się także profesjonalnym groomigiem pudli i przygotowaniem ich do wystaw.

Salon Piękności

Pudel Serwis

Show Grooming

SALON PIELĘGNACJI

Usługa

Pełna usługa dla psa w Przyjaciel Pudel Salon to kąpiel, suszenie, przycięcie pazurków oraz strzyżenie. Te kompleksowe zabiegi zapewniają pupilowi odpowiednią pielęgnację i zadowalający wygląd.

Usługa samego strzyżenia jest dostępna dla psów wykąpanych dzień wcześniej przez właścicieli w domu. 

Kąpiel pielęgnacyjna

Kąpiel pielęgnacyjna, jako samodzielny zabieg, jest również wykonywana w naszym salonie. Zazwyczaj dla psów, które nie lubią kąpieli domowych lub których szata wymaga specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych.

605 595 587

Zadzwoń, jeśli chcesz się umówić na zapiegi pilęgnacyjne.

Pielęgnacja WAHL

W salonie używamy profesjonalnych kosmetyków dla psów firmy WAHL opartych na naturalnych składnikach, nie zawierających szkodliwych detergentów i środków czyszczących. Stosujemy łagodne szampony i odżywki zawierające miąższ aloesowy, oraz oleje roślinne (kokosowy, z kiełków pszenicy, z awokado). Naturalne składniki w połączeniu z witaminami E i C gwarantują zdrowy i lśniący efekt przez cały czas.

Wahl to amerykańska firma, założona w 1919 r.

Zdjęcie pamiątkowe

Zachęcamy by nowy wizerunek pupila o jaki zadbał Przyjaciel Pudel Salon, został uwieczniony na fotografii. Śliczny zadbany piesek będzie wdzięcznym modelem, a zdjęcie – miłą pamiątką wizyty w Przyjaciel Pudel Centrum.

Pudel Serwis

Przyjaciel Pudel Salon dba by psiaki czuły się w nim jak najlepiej

Show Grooming

Groomer jest równocześnie psim psychologiem, dba o komfort behawioralny czworonożnych klientów. Psy obsługujemy spokojnie, z cierpliwością. Zabiegi wykonujemy bez pośpiechu, przed zabiegami psy mają czas by zapoznać się z otoczeniem i nabrać zaufania do groomera.